VYPA, s.r.o
Nálepkova 50
637 00 Brno

+420 546 211 621

Působíme na trhu s elektrickým ručním nářadím již 10 let. Po dobu 5 let jsme byli výhradními dovozci Japonské značky HITACHI do České i Slovenské republiky včetně záručního i pozáručního servisu a nyní jsme její největší distributor a prodejce. Již delší dobu vybíráme další značku nářadí, která by náš současný sortiment doplnila. Při výběru jsme zohledňovali v první řadě kvalitu nářadí a jeho příslušenství a také skladovou dostupnost strojů a hlavně náhradních dílů.

Firma Kress nás přesvědčila o svých kvalitách a o svém přístupu k vývoji a výrobě těchto produktů. Proto jsme si vybrali jako další značku nářadí firmu Kress. Pro nás je velmi důležité, aby byl zákazník spokojený. Pokud se snad vyskytne jakýkoliv problém jsme připraveni situaci ihned vyřešit ke spokojenosti zákazníka. Máme odborně proškolené obchodní zástupce, kteří jsou připraveni zodpovědět jakékoliv Vaše dotazy. Pravidelně se zúčastňují školeních přímo u výrobce. Veškeré svoje poznatky se pak snaží předávat zákazníkům. Zákazníci jsou informováni o veškerých novinkách a přednostech tohoto nářadí, o modernizaci, a to v co nejkratší době.

Pořádáme také pravidelné setkání prodejců i zákazníků. Tato setkání uskutečňujeme především z důvodů představení nových produktů a také proto, abychom společně zjistili jaké jsou aktuální požadavky zákazníků. Účastníci si můžou nářadí "osahat" a samozřejmě také vyzkoušet a tím zjistit jejich přednosti. Akce jsou doprovázeny různými soutěžemi. Velkou výhodou je také možnost zakoupení nářadí za zvýhodněné ceny.